Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Speedo

Brand: Speedo
Përbërja: 100% SilikonOfron 5% reduktim të tërheqjes pasive në krahasim me kapelat standard latex..
€22.00
Brand: Speedo
Materiali: 80% Poliamid dhe 20% ElastanRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtatet si e re për më gjatë me CREORA® HighClo™Mbajtja e formës - pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijoni notin tuaj pa u ndier i kufizuar - Endurance 10..
€36.00
Brand: Speedo
Çantë me fije tërheqëse me rrjetë të printuar SpeedoIdeale për ruajtjen e mjeteve stërvitore dhe pajisjeve të pishinësI lehtë, i madh dhe i gjerëDrenazhim dhe ventilim i shpejtë në mënyrë që kompleti juaj i notit të thahet shpejtPërmasat: 68 x 49 cmKapaciteti: 35L..
€15.00
Brand: Speedo
Dizajn i printuar i rrjetësI madh dhe i gjerëRrjeta lejon drenazhim dhe ventilim të madh, për të lejuar që i gjithë kompleti juaj të thahet shpejt.35 litraPërbërja: 100% Poliester..
€15.00
Syza për not / Speedo - FASTSKIN PURE FOCUS GOG MIR AU BLUE/GOLD
E fundit
Brand: Speedo
Specifikat:-Teknologji perfekte kundër mjegullës për dukshmëri dyfish më të gjatë-Dizajn i ri hibrid i kapakut të këmbës për rehati dhe qëndrueshmëri të shtuar..
€54.00
Syza për not / Speedo - VUE green/smoke
E fundit
Brand: Speedo
Specifikat:Përbërë nga materiale të cilësisë së lartë me inxhinieri precizeMadhësia, forma dhe stili i krijuar për t'iu përshtatur burrave dhe graveTeknologji superiore kundër mjegullës për shikim që zgjat dy herë më shumëVula IQfit 3D për një përshtatje syze pa rrjed..
€55.00
Syza për not / Speedo - FASTSKIN ELITE GOG MIR AU GREY/CLEAR Syza për not / Speedo - FASTSKIN ELITE GOG MIR AU GREY/CLEAR
E fundit
Brand: Speedo
Lentet që reduktojnë ekspozimin e tepërt dhe shkëlqimin Teknologjia IQfit™ përdor të dhënat globale të madhësisë së kokës për të prodhuar, për përdorim më të mirë dhe më të rehatshëm 3D Goggle Seal mbështet anatominë e syrit për të parandaluar hyrjen e ujit Shiriti i kokës është lehtësisht ..
€24.00
Prej 61 deri 72 nga 209 (18 faqe)