Sporting
Shporta

Deri në 35% Zbritje në produktet e Notit

Speedo

Shorce për not për Meshkuj / Speedo - ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM ORANGE Shorce për not për Meshkuj / Speedo - ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM ORANGE
Nuk ka në stok
Brand: Speedo
Shorcet për not ofrojnë një stil noti lozonjar ku e dini se mund të mbështeteni. Një sistem kullimi me xhepa anësor garanton që të qëndroni të rehatshëm, edhe kur janë të lagur, ndërsa një bel me fije tërheqëse ofron rehati dhe siguri shtesë.Pëlhura jonë e re 100% poliester i ricikluar ësht..
€25.00
Shorce për not për Meshkuj / Speedo - ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM NAVY Shorce për not për Meshkuj / Speedo - ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM NAVY
Zbritje
Brand: Speedo
Shorcet për not ofrojnë një stil noti lozonjar ku e dini se mund të mbështeteni. Një sistem kullimi me xhepa anësor garanton që të qëndroni të rehatshëm, edhe kur janë të lagur, ndërsa një bel me fije tërheqëse ofron rehati dhe siguri shtesë.Pëlhura jonë e re 100% poliester i ricikluar ësht..
€19.00 €25.00
Shorce për not për Meshkuj / Speedo - M ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM GREEN Shorce për not për Meshkuj / Speedo - M ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM GREEN
Nuk ka në stok
Brand: Speedo
Shorcet për not ofrojnë një stil noti lozonjar ku e dini se mund të mbështeteni. Një sistem kullimi me xhepa anësor garanton që të qëndroni të rehatshëm, edhe kur janë të lagur, ndërsa një bel me fije tërheqëse ofron rehati dhe siguri shtesë.Pëlhura jonë e re 100% poliester i ricikluar ësht..
€25.00
Shorce për not për Meshkuj / Speedo - M ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM BLUE Shorce për not për Meshkuj / Speedo - M ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM BLUE
Nuk ka në stok
Brand: Speedo
Shorcet për not ofrojnë një stil noti lozonjar ku e dini se mund të mbështeteni. Një sistem kullimi me xhepa anësor garanton që të qëndroni të rehatshëm, edhe kur janë të lagur, ndërsa një bel me fije tërheqëse ofron rehati dhe siguri shtesë.Pëlhura jonë e re 100% poliester i ricikluar ësht..
€25.00
Shorce për not për Femra / Speedo - F ESS WSHT AF RED Shorce për not për Femra / Speedo - F ESS WSHT AF RED
Zbritje
Brand: Speedo
Shorce të shkurtëra të gjithanshme që mund të vishni brenda dhe jashtë ujit, janë klasike dhe zgjidhja juaj ideale. Me dy xhepa anësor dhe një xhep të sigurt të pasmë, këto shorce të shkurtëra kanë mjaft hapësirë ​​për gjërat tuaja thelbësore, ndërsa materialet e tharjes së shpejtë sigurojnë..
€19.00 €25.00
Shorce për not për Femra / Speedo - F ESS WSHT AF BLACK Shorce për not për Femra / Speedo - F ESS WSHT AF BLACK
Zbritje
Brand: Speedo
Shorce të shkurtëra të gjithanshme që mund të vishni brenda dhe jashtë ujit, janë klasike dhe zgjidhja juaj ideale. Me dy xhepa anësor dhe një xhep të sigurt të pasmë, këto shorce të shkurtëra kanë mjaft hapësirë ​​për gjërat tuaja thelbësore, ndërsa materialet e tharjes së shpejtë sigurojnë..
€19.00 €25.00
Brand: Speedo
Rroba banje me stil dhe mbrojtës nga dielli, ideale për notin në pishinë dhe ditët e plazhit. Elegante 3/4 është perfekte për notarët që kërkojnë mbulim më të madh se rrobat e banjës standarde. E butë dhe elastike, kështu që ju ndiheni mirë brenda dhe jashtë ujit. Veçoritë:Rrip elastik..
€35.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIVE TRSP MSBK JF NAVY/PURPLE Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIVE TRSP MSBK JF NAVY/PURPLE
Zbritje
Brand: Speedo
Thinstrap Muscleback - siguron fleksibilitet të plotë gjatë notit dhe rripa të hollë mbështetësRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Ruajtja e formës - pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijon..
€22.00 €24.00
Shorce për not për fëmijë / Speedo - DIVE SPL JAM JM NAVY BLUE Shorce për not për fëmijë / Speedo - DIVE SPL JAM JM NAVY BLUE
Zbritje
Brand: Speedo
Përshtatje e sigurt - kordoni i brendshëm tërheqës ju lejon të personalizoni përshtatjenRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat tradicionale të rrobave të banjës - përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Ruajtja e formës - Materiali shtrihet në mënyrë që të mund të shijoni ..
€15.00 €17.05
Shorce për not për fëmijë / Speedo - DIVE SPL JAM JM BLACK/RED Shorce për not për fëmijë / Speedo - DIVE SPL JAM JM BLACK/RED
Zbritje
Brand: Speedo
Me përshtatje dhe siguri më të madheRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - Përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Mbajtja e formës - Pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijoni notin tuaj pa u ndier i kufizuarMateriali: 80%..
€22.00 €24.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIGI PLMT SPBK JF BLUE/YELLOW Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIGI PLMT SPBK JF BLUE/YELLOW
Zbritje
Brand: Speedo
Splashback - rripat e vendosur larg nga supet duke rritur lirinë e lëvizjes në ujëPrintimi dixhital - ofron ngjyra dhe definicion të shkëlqyeshëmMateriali: 80% polyester të ricikluar, 20% ElastanPa mëngëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten..
€29.00 €32.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIGI ALV LDBK JF BLACK/BLUE Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIGI ALV LDBK JF BLACK/BLUE
Zbritje
Brand: Speedo
Materiali: 80% poliamide 20% elastan (Creora HighClo)Pëlhura:  Endurance® 10 - rezistencë më e lartë ndaj klorit dhe mbajtje e formësKostum me një copë - Mbështet lëvizjen dhe fleksibilitetin e shpatullave, duke e bërë këtë kostum të përsosur për stërvitje100% rezistent ndaj klori..
€29.00 €32.00
Prej 73 deri 84 nga 227 (19 faqe)