Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Speedo

Brand: Speedo
Madhësia: Një masë (standarde)Ngjyra: RozëMateriali: SilikonPër: VajzaRehati dhe përshtatje e përmirësuarNgjyra e thjeshtëLogoja e Speedo në pjesën e jashtmeArtikull thelbësor për not..
€6.00
Brand: Speedo
E shkëlqyeshme për pishinë, kjo syze përmban një urë hunde të rregullueshme dhe një rrip të vetëm koke të lehtë për t'u përshtatur.Ura e rregullueshme e hundës për t'iu përshtatur një sërë formash fytyreRripi i vetëm me kokë lejon montim të lehtë...
€8.50
Brand: Speedo
Materiali: 100% silikonSilikoni është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë dhe nuk do të pengojë ose të tërheqë flokët..
€9.00
Brand: Speedo
E bute dhe absorbuese.I gjithanshëm - i përshtatshëm për përdorim në pishinë, palestër ose plazhPërmasat - 70 cm x 140 cm..
€22.00
Brand: Speedo
E mirë për flokë të mesëm dhe të gjatëOfron rehati dhe përshtatje superioreNdihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori..
€13.00
Brand: Speedo
Materiali: 100% silikonSilikoni është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë dhe nuk do të pengojë ose të tërheqë flokët..
€9.00
Brand: Speedo
Përshtatje e rehatshmeMateriali nuk shkakton reaksione alergjikeForma klasike e sheshtëMateriali: 100% silikon..
€9.00
Brand: Speedo
100% poliesterRezistencë 100% ndaj klorit - për performancë afatgjatëTharje e shpejtë pas stërvitjes së notit..
€20.00
Brand: Speedo
Brendi: SpeedoKodi: 5053744632896Kapaciteti: 35 LGjinia: UnisexMateriali: 100% Polyester..
€65.00
Brand: Speedo
Pëlhura CREORA® HighClo është rezistente ndaj klorit dhe e qëndrueshme më shumë se rrobat e tjera të banjësQepjet e sheshta ofrojnë rehatiPërshtatje e ngushtëMbrojtje nga dielli - UPF 4+Përbërja e materialit: 80% poliamide, 20% lycra..
€28.00
Brand: Speedo
Nëse jeni duke notuar në klor rregullisht, diapazoni i Endurance + do të jetë më i përshtatshëm.Projektuar si fabrikimi më i rehatshëm i Speedo me përfitime të ruajtjes së formësMbrojtje nga dielli - UPF 40+ (brenda dhe jashtë ujit)Materiali: 82% Poliester dhe 18% elastan..
€48.00
Prej 85 deri 96 nga 209 (18 faqe)