Sporting
Shporta

Deri në 35% Zbritje në produktet e Notit

Sportsystem

Brand: Sportsystem
Rrjetë standarde e volejbollit me diametër 2.5mm, nyje polietileni, e kompletuar me kabllo dhe fjongo pvc..
€75.00
Brand: Sportsystem
Porta hendbolli me përmasa të brendshme 300×200 cm.Model portativ i punuar me profil alumini të përforcuar të llakuar (bardhë-zi, bardh-kuq, bardhë-blu) me prerje katrore 80×80 mm.Korniza e tokës dhe korniza mbështetëse e rrjetës prej çeliku të llakuar...
€0.00
Brand: Sportsystem
Karrocë shënuese për vijëzimin e fushave të futbollit, duke përdorur ngjyra ekologjike...
€680.00
Brand: Sportsystem
Model i fryer për stërvitje me bazament që qëndron vetë, i butë dhe i sigurt Lartësia: 200cm..
€228.00
Shtiza për atletik për stërvitje / Sportsystem
Nuk ka në stok
Brand: Sportsystem
Brendi: SportsystemPesha: 400gr, 600grMateriali: AluminPërdorimi: Në shkolla dhe në klube sportive..
€135.00
Brand: Sportsystem
Materiali: PlastikeKodi: 0000000S02208Ngjyra: e kuqeMadhësia: 30cm..
€5.50
Unaza basketbolli / S04228
Nuk ka në stok
Brand: Sportsystem
Brendi: SportsystemKodi: S04228Madhësia: Standarde..
€29.00
Litar për tërheqje / 15m
E fundit
Brand: Sportsystem
Litar tërheqjeje 15m i gjatë.Diametri 30 mmSkajet e mbuluara me lëkurëTre markera me ngjyra...
€100.00
Prej 1 deri 12 nga 39 (4 faqe)