Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Polisport

Brand: Polisport
Kanalet e ajrit: 9 Kanalet të ajritRrip sigurie me 3 pika dhe sistem bllokimi i lehtëTipi i montimit: Montimi i rregulltMadhësia e rrethit të kokës: 52-56 cm (S)Standardet e Sigurisë: EC-EN 1078Për: FëmijëPesha: 235 gr..
€22.00
Brand: Polisport
E dizajnuar për MTB ose TrekkingMe një dizajn të hollë, kjo helmetë përmban jastëkë të brendshëm të lëvizshëm për të ndihmuar në menaxhimin e djersitjes së çiklistitRripat janë të butë dhe të sigurt në një parzmore me 3 pika, duke siguruar një përshtatje optimalePesha: 250gr..
€23.00
Prej 1 deri 3 nga 3 (1 faqe)