Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Shimano

Brand: Shimano
Mjet për montim/çmontim kupat e jashtme Shimano Hollowtech II, Race Face dhe Campagnolo me kokë mesatare me 16 pika dhe dorezë të rehatshme.Përshtatet kupat e jashtme me kokë të mesme me 16 nivele, me diametër 44 mm.Gjatësia e dorezës mundëson punën e çmontimit dhe montimit të pedaleve me lehtës..
€18.00
Brand: Shimano
E përputhshme: Shimano Deore M515, M515-M, M515-LA, M525, M515-LA-M, M465, M475, M495, Nexave C501, C601, RST D-Power..
€6.00
Brand: Shimano
Brendi                            ShimanoKodi                                4524667581307Materiali&..
€20.00
Brand: Shimano
Brendi                            ShimanoKodi                                4524667393955Materiali&..
€12.50
Brand: Shimano
Brendi                ShimanoKodi                    4524667220343Materiali            Stainless steelInformacion      116 linqe , 6/7/8 shpejtesi, W/SM-UG51..
€12.00
Zinxhir SHIMANO CN-HG53
Nuk ka në stok
Brand: Shimano
Brendi: ShimanoKodi: 4524667893554Materiali: Stainless steelInformacion: 116 linqe , 9 shpejtesi, AMPULE TYPE CONNECT PIN X 1..
€21.00
Brand: Shimano
Brendi                ShimanoKodi                    4524667344179Materiali            Stainless steel..
€12.00
Brand: Shimano
Brendi                ShimanoKodi                    4524667096542Materiali            Stainless steelNgjyra            ..
€6.50
Brand: Shimano
Brendi                ShimanoKodi                    4524667561644Materiali            Stainless steelDiametri            180 mm..
€15.00
Brand: Shimano
Brendi                      ShimanoKodi                          4524667921226Ngjyra            &nbs..
€38.00
Brand: Shimano
Brendi                      ShimanoKodi                          4524667687214Ngjyra            &nbs..
€30.00
Prej 1 deri 12 nga 12 (1 faqe)