Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Elite

Brand: Elite
Dizajn elegant në material shtrydhës polietileni të butë, pastrim të lehtë dhe me rrjedhje të lartë.Pamje e re, jashtëzakonisht sportive dhe e pagabueshme me kapje të mirë dhe grimcim.Kapak i lehtë për t'u pastruar, me kapak praktik për t'u mbrojtur nga pluhuri, balta dhe ndikime të tjera të jas..
€6.00
Brand: Elite
Materiali: plastikë (pa BPA)Materiali i kapakut: plastik me valvul silikoni (pa BPA)Karakteristikat: shumë i lehtë, mund të lahet në enëlarëse deri në 40°CKapaciteti: 550 mlValvula: valvula shtytëseLartësia: 185 mmDiametri: 74mmPesha: 54g..
€6.00
Brand: Elite
Pesha jashtëzakonisht e lehtë me vetëm 58 g për një madhësi 750 mlKapak i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i bërë nga materiale të ndryshme dhe valvul silikoni i butë, pa erë dhe shije, për mbushje dhe pastrim të lehtë si dhe shpërndarje të lëngjeve me rrjedhje të lartëPamje e re jashtëzakonisht ..
€7.50
SHISHE UJI ELITE FLY MTB / black 950ml
Nuk ka në stok
Brand: Elite
- Kapak i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i bërë nga materiale të ndryshme dhe një valvul prej silikoni të butë, pa erë dhe pa shije për mbushje dhe pastrim të lehtë, si dhe shpërndarje të lëngjeve me rrjedhje të lartë- Pamje e re, jashtëzakonisht sportive dhe e veçantë me kapje të mirë dhe shtrëngi..
€8.00
Brand: Elite
Me vetëm 58g jashtëzakonisht të lehtë për madhësinë 750 mlKapak i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i bërë nga materiale të ndryshme dhe një valvul prej silikoni të butë, pa erë dhe pa shije për mbushje dhe pastrim të lehtë, si dhe shpërndarje të lëngjeve me rrjedhje të lartë...
€7.00
Shishe uji / ELITE FLY blue 500ml
Nuk ka në stok
SHISHE UJI ELITE TERMO ICE FLY clear 500ml
Nuk ka në stok
Brand: Elite
Ngjyra: E PërhimtëMateriali: PlastikeKapaciteti: 500 mlPesha: 131g..
€12.50
SHISHE UJI ELITE TERMO ICE FLY red 500ml
Nuk ka në stok
Brand: Elite
Brendi             EliteNgjyra              E KuqeKodi                 8020775031940Materiali         PlasticKapaciteti       500 mlPesha&nb..
€11.00
SHISHE UJI ELITE TERMO ICE FLY smoke 500ml
Nuk ka në stok
Brand: Elite
Brendi             EliteNgjyra              E PerhimteKodi                 8020775031926Materiali         PlasticKapaciteti       500 mlPesh..
€10.00
SHISHE UJI / ELITE TERMO ICE FLY blue 500ml
Nuk ka në stok
Brand: Elite
Brendi: EliteNgjyra: E KaltërKodi: 8020775031179Materiali: PlasticKapaciteti: 500 mlPesha: 131 g..
€11.00
SHISHE UJI ELITE FLY BMC MTB 550ml
Nuk ka në stok
Brand: Elite
Brendi             EliteNgjyra              E KuqeKodi                 8020775034446Materiali         PlasticKapaciteti       550 mlDiametri..
€5.00
Prej 1 deri 11 nga 11 (1 faqe)