Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Donic

Brand: Donic
I përshtatshëm për të luajtur me teknika bazë dhe kontroll të mirë mbi topin.Teknologjia e kapjes kundër goditjesVeshje e butë dhe shumë e qëndrueshme me shkumë në dorezë për kapjen dhe thithjen më të mirë të djersës;Gome Elite me sfungjer 1.5mm për kontroll maksimal të topit, miratuar nga ITTFTr..
€15.00
Brand: Donic
Me material polifonik me cilësi të lartë, pa celuloid për qëndrueshmëri dhe lojë të qëndrueshme.Material fluoreshent që shkëlqen në ndriçim të dobët, duke rritur dukshmërinë dhe duke shtuar një element argëtues në lojëra.Ideale për lojtarët rekreativë dhe hobi, të përshtatshëm për përdorim..
€5.00
Brand: Donic
Miratuar nga ITTFMe cilësi të lartë për lojëra konkurruese.Poly 40+ pa celuloid Veti shumë e mirë rikuperimi..
€6.00
Brand: Donic
Me dy yjeTë përshtatshëm për fillestar dhe mesatarSasia ne pako: 6 copë..
€5.50
Brand: Donic
Doreza ergonomikeRrotullimi : 50Shpejtësia : 50Kontrolli : 80Pesha: 0.16 kgGome elitare: 1,5 mm;Materiali: Vario (5V);..
€15.00
Brand: Donic
Doreza ergonomikeE miratuar nga ITTFPershtatshme per cdo lojetar fillestarRrotullimi: 40Shpejtësia: 30Kontrolli: 90Pesha: 0.15 kg..
€9.00
Brand: Donic
Doreza ergonomikeShpejtësia 90Rrotullimi 90Kontrolli 60Materiali i drurit: Competition (5C)..
€50.00
Rrjeta ping pongu CLASSIC NET, BLISTER
Nuk ka në stok
Brand: Donic
Brendi            DonicKodi                4000885830606Materiali        Celik / Polyamide..
€9.50
Reketa pingpongu WALDNER 600 ATTACK
Nuk ka në stok
Brand: Donic
Brendi            DonicKodi                4000885338621Doreza           ConcaveDruri               VarioShpejtesia      60Rrotullimi   ..
€15.00
Topa pingpongu DONIC PRESTIGE
Nuk ka në stok
Brand: Donic
Brendi             DonicKodi                 4000885832204Materiali         Celulose..
€2.60
Reketa pingpongu WALDNER 700 ATTACK
Nuk ka në stok
Brand: Donic
Brendi            DonicKodi                4000885541977• Dru: Tactic ( 5T )• Doreza: Concave• Tipi i gomes: Donic***• Tipi i lojetarit: Attack• Gjeresia e gomes: 2 mm• Shpejtesia: 80• Rrotullimi: 70• Kontrolli: 60..
€19.00
Reketa pingpongu WALDNER 800
Nuk ka në stok
Brand: Donic
Brendi            DonicKodi                4000885548822• Dru: Tactic ( 5T )• Doreza: Concave• Tipi i gomes: Vari Silk• Tipi i lojetarit: Attack• Gjeresia e gomes: 2 mm• Shpejtesia: 80• Rrotullimi: 90• Kontrolli: 80..
€25.00
Prej 1 deri 12 nga 15 (2 faqe)