Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

NordicTrack

Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INT Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INT
E fundit
Brand: NordicTrack
Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INThttps://www.sportingks.com/index.php?route=product/product&product_id=29526 set pasha të NordicTrack2 kettlebell të NordicTrack3 Goma për rezistencë të rëndë3 Goma për rezistencë të lehta,të mesme dhe të rëndaDyshek për ushtrime Dy blloqe për Yoga..
€1,300.00
Vault / NordicTrack - NTB15019-INT Vault / NordicTrack - NTB15019-INT
E fundit
Brand: NordicTrack
Një nga produktet më befasuese dhe inovative në treg, NordicTrack me produktin Vault sjell trajnimin interaktiv në një nivel të ri. Asnjëherë më parë një paketë kaq e plotë nuk ka ardhur në një dizajn të bukur dhe të hijshëm.Informacionet kryesore:o   Ekran me prekje 32", me cilë..
€2,950.00
Biçikletë për ushtrime profesionale / NordicTrack - Pro racing bike - Gx 3.9 Biçikletë për ushtrime profesionale / NordicTrack - Pro racing bike - Gx 3.9
E fundit
Brand: NordicTrack
Biçikleta e re Nodictrack GX 3.9 Sport është  mjeti i përsosur për të përmirësuar shpejt gjendjen tuaj fizike,  për të forcuar sistemin tuaj kardiovaskular dhe për të tonifikuar muskujt tuaj. o   Ekrani i konsolës: Konsolë LCDo   Niveli i Rezistencës:..
€700.00
Crosstrainer / NordicTrack C - 5.5 - Elliptical Crosstrainer / NordicTrack C - 5.5 - Elliptical
E fundit
Brand: NordicTrack
Gjatësia e hapit 18 inç manual - Hap i rregullueshëm Rrota Deri në 7Kg në mënyrë efektive Rregullimi i rampës Rampë manuale dhe e rregullueshme me 5 pozicione Ekrani i konsolës Ekran 5 inç me ndr..
€1,180.00
Brand: NordicTrack
Detajet:o   Ekran me ngjyra 7" me prekjeo   Aplikacioni iFito   Pjerrësia e rregullueshme nga 0 - 20 përqindo   Mbajtës uji i përfshirëo   Dy altoparlantë Bluetootho   Pesha maksimale e rekomanduar: 159kgo   Dimensionet:..
€2,050.00
Brand: NordicTrack
Dimensionet: 210 x 89,5 x 151cmDimensionet në formë të palosur: 110 x 99 x 181cmPesha maksimale e përdoruesit: 136kgPesha e produktit: 100kgPjerrësia: -3 / 0 – 12% (Kontrollet OneTouch™)Zona e vrapimit: 51 x 152cmDizajni i panelit: Ekran me prekje 10inç, me ngjyrë të plotaFuqia motorike: 3.5 CHP Pl..
€2,300.00
Nordic Track Commercial 2450 Nordic Track Commercial 2450
Nuk ka në stok
Brand: NordicTrack
Teknologjia: Ekrani SMart HD i përmirësuar 22" me prekje 30-ditore Përfshirë anëtarësimin e familjes Ifit Rregullimi automatik i përmirësuar i performancës grafike HD me ftohje të shtuar të procesoritInxhinieria: -6% Rënie në 40% Pjerrësi - Shpejtësia 0 - 12 MPHKomoditeti: Rrip i shkallëzimit komerc..
€2,650.00
Spin Biçikleta Commercial / NordicTrack S10i Spin Biçikleta Commercial / NordicTrack S10i
Nuk ka në stok
Brand: NordicTrack
Dimensionet: 140 x 56 x 141cmLartësia maksimale: 116cmLartësia minimale: 56cmPesha: 74kgMekanizmi: MagnetikeFurnizimi me energji elektrike: me bateriPesha maksimale e përdoruesit: 150kgNumri i niveleve të rezistencës: 22..
€2,099.00
Bicikleta magnetike Nordicktrack GX 2.7U Bicikleta magnetike Nordicktrack GX 2.7U
Nuk ka në stok
Brand: NordicTrack
Specifikimet kryesoreProgrami i anëtarësimit: iFitGjatësia: 34.5 inçGjerësia e produktit : 21.3 inçLartësia e produktit: 58 inçPesha: 32kgNumri i niveleve të rezistencës: 20Ngjyra: Gri e çelur/Gri e errët/Argjend Specifikat GjeneraleBrendi: NordicTrackLloji i biçikletës: DrejtKërkohet mon..
€600.00
Brand: NordicTrack
Hapi i pershtatshem automatik: 81 cm Nivele rezistence digjitale: 26Pjerrtesia: nga -10% deri ne +10%Kapaciteti maksimal i rekomanduar: 170kgEkrani: 14” Smart HD Touchscreen..
€2,300.00
Traka për vrapim / NordicTrack - Commercial X 22i Traka për vrapim / NordicTrack - Commercial X 22i
Nuk ka në stok
Brand: NordicTrack
Pjerrtesia: nga -6% deri ne +40%Shpejtesia: 0-22 km/hEkrani: 55 cm Smart HD touch screenFurnizimi me energji elektrike: 230V lidhje me rrjetEnergjia maksimale e vazhdueshme elektrike e motorit: 4.0kwh Dimensionet: 178 x 99 x 184 cmDimensionet e shiritit të vrapimit: 55 x 152 cm..
€4,500.00
Prej 1 deri 11 nga 11 (1 faqe)