Sporting
Shporta

Deri në 35% Zbritje në produktet e Notit

Proform

ProForm VUE / PFB14820 - INT ProForm VUE / PFB14820 - INT
E fundit
Brand: Proform
Është një pasqyrë e hijshme, kompakte dhe e dizajnuar në mënyrë elegante me një ekran me prekje HD që ju lejon të përdorni qindra stërvitje në aplikacionin iFit. Gjatë stërvitjes ju keni konfigurimin tuaj të ushtrimeve gjithmonë në pamje në pasqyrë dhe rrjedhimisht kontrollin e plotë. ..
€2,450.00
Rowing Carbon / Pro-form - R10 PFRW98920-INT Rowing Carbon / Pro-form - R10 PFRW98920-INT
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Me makinën e vozitjes -  ProForm Carbon R10, stërvitja e fitnesit në shtëpi është më argëtuese. o   Ekran inteligjent HD 10 inç o   iFit o   Dy altoparlantë të integruar 2 inç o   Pedale rrotulluese me përmasa të..
€1,350.00
Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS
E fundit
Brand: Proform
Biçikleta për ushtrime ProForm Tour de France CBC nuk është thjesht një biçikletë stërvitore, ajo është një biçikletë interaktive me teknologji inovative.Tour de France CBC përshtatet me topografinë e rrugës, duke simuluar një rrugë të vërtetë.Falë teknologjisë interaktive të iFit, ju mund të pe..
€799.00
Biçikleta për ushtime / Proform - SPIN - 500SPX Biçikleta për ushtime / Proform - SPIN - 500SPX
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Rrotulloni rrugën tuaj drejt fitnesit fizik me biçikletën ushtrimore ProForm 500 SPX. Duke ofruar një mënyrë të përshtatshme për të ushtruar në shtëpi.Biçikleta ka një ulëse plotësisht të rregullueshme dhe timon për t'ju mbajtur të rehatshëm gjatë ushtrimeve. Detajet e rëndësishme:o&nb..
€640.00
Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX
E fundit
Brand: Proform
Biçikleta Magnetike 225 CSX është dizajnuar për të imituar përvojën përfundimtare të çiklizmit në natyrë. Lëvizja rrethore është e qetë dhe e natyrshme, kështu që ju mund të ruani formën dhe teknikën tuaj të pedalimit ashtu si do të bënit në ciklin tuaj në natyrë. Biçikleta Magnetike 225 CSX..
€600.00
Biçikleta horizontale / Pro-form - PFEVEX74918 - 325 CSX+ Biçikleta horizontale / Pro-form - PFEVEX74918 - 325 CSX+
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Përputhshmëria me Bluetooth iFitAudio i pajtueshëm me iPod (2 x 2" altoparlantë)22 Nivele të rezistencës dixhitaleEkran me shumë ngjyra 5" me kontrast të lartëPedale ergonomike me rripa të rregullueshëmRrotat e transportit të përfshira7kg Inerci efektive24 stërvitje të programuara paraprakis..
€760.00
Traka për vrapim / PRO-FORM - PFTL28820-INT - TREADMILL CITY L6 Traka për vrapim / PRO-FORM - PFTL28820-INT - TREADMILL CITY L6
E fundit
Brand: Proform
Motorri: 1.6 CHP 2 Mach Z™Sipërfaqja e vrapimit: 45 x 120 cmShpejtësia: 0 – 14 km/hDimensionet: 156 cm x 63 cm x 114 cmDimensionet në formë të mbyllur: 187 cm x 63 cm x  32 cmKapaciteti maksimal i përdoruesit: 110kg..
€1,100.00
Rowing Sport / Pro-form - RL PFRW48120 Rowing Sport / Pro-form - RL PFRW48120
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Karakteristikat:o   Pedale rrotulluese me përmasa të mëdha me rripa najloni të rregullueshëmo   Dorezë ergonomike me prekje të butëo   Volant i përmirësuar me inercinëo   24 nivele rezistenceo   Rezistencë magnetike e heshtur SMRo &nbs..
€960.00
Proform / HIIT L6 - Eliptike Proform / HIIT L6 - Eliptike
E fundit
Brand: Proform
Gjatësia e hapit: 5” (13 cm) horizontale dhe 10” (25 cm) vertikale eliptikeNivelet e rezistences: 22 nivele me rezistence te qete magnetikeKapaciteti maksimal i përdoruesit: 147 kgVentilator i ushtrimeve / Coolair Përmasat: Gjatësia 170cm (67”), Gjerësia 76cm (30”), Lartësia 16..
€1,399.00
Prej 1 deri 9 nga 9 (1 faqe)