Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Butterfly

Topa pingpongu plastic / R40+ ITTF (copë) Topa pingpongu plastic / R40+ ITTF (copë)
Nuk ka në stok
Brand: Butterfly
Brendi: ButterflyKodi: 4906901203198o   Prodhuar nën kontroll më të rreptë të cilësisëo   Top plastik me 3 yjeo   ITTF i miratuar..
€3.70
Reketa pingpongu / Butterfly TA / X3
Nuk ka në stok
Brand: Butterfly
Brendi: ButterflyKodi: 4001078850821Tiago Apolonia TAX3 përmban një teh të fortë me 5 shtresa me një dorezë tërheqëse dhe të rehatshme në formë anatomike.Kjo e kombinuar me gomën "Butterfly", të miratuar nga ITTF, "Pan Asia" kuqezi dhe kuq me sfungjer 1.5 mm siguron një shkop që ofron kontrol..
€60.00
Reketa pingpongu / TIMO BOLL Bronze
Nuk ka në stok
Brand: Butterfly
Brendi: ButterflyKodi: 4001078850111o   Teh me 5 shtresa me një dorezë në formë të ndezuro   Flutur e kuqe dhe e zezë gome e miratuar nga Adoy ITTF me sfungjer 1,5 mmo   Shkop i mirë kontrolli për fillestarëto   Shirit mbrojtës i skajito   Tkur..
€35.00
Topa ping pongu (me copë) / Butterfly40+ Topa ping pongu (me copë) / Butterfly40+
Nuk ka në stok
Brand: Butterfly
Brendi       Butterfly Kodi           4906901206700Madhësia:   40mm..
€1.00
Prej 1 deri 5 nga 5 (1 faqe)