Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Tanita

Brand: Tanita
E përkryer për monitorimin e aktivitetit fizik të përditshëmBrendi: TanitaPërputhshme me: Telefonët intelegjentBateria: Litium – IonLloji: Gjurmues të aktiviteteve të fitnesitEkrani: Digjitale..
€120.00
Brand: Tanita
Duke përdorur teknologjinë BIA dhe ADF, Monitori i përbërjes së trupit me frekuencë të dyfishtë Tanita RD-953 Bluetooth InnerScan ofron një analizë të detajuar të përbërjes së trupit dhe lexime të sakta. Lidhet nëpërmjet Bluetooth me aplikacionin MyTanita dhe aplikacionin Healt..
€290.00
Peshore elektronike / Tanita RD-545-SV Peshore elektronike / Tanita RD-545-SV
Nuk ka në stok
Brand: Tanita
Tanita RD-545 është shkalla e fundit për matjen e përbërjes së trupit tuaj. Matja e segmentit bëhet me teknologjinë 4C të Tanita. RD-545 përmban më shumë se 20 matje të trupit dhe ju lehtë mund ta ruani të dhënat tuaja në aplikacionin Tanitas.Matjet: Masa kockore, BMR (Metabolizmi meta..
€667.00
Peshore elektronike / Tanita RD-953-BK Peshore elektronike / Tanita RD-953-BK
E fundit
Brand: Tanita
Duke përdorur teknologjinë BIA dhe ADF, Monitori i përbërjes së trupit me frekuencë të dyfishtë Tanita RD-953 Bluetooth InnerScan ofron një analizë të detajuar të përbërjes së trupit dhe lexime të sakta. Lidhet nëpërmjet Bluetooth me aplikacionin MyTanita dhe aplikacionin Healt..
€290.00
Peshore elektronike / Tanita BC-601 Peshore elektronike / Tanita BC-601
Nuk ka në stok
Brand: Tanita
Pesha maksimale: 150kgDimensionet: 40,2x35,4x7,2cmKombinon teknologjinë më të fundit të trupit segmental: Karta SD e përfshirëEkzaminon pesë zona dhe pjesë të trupit: krahët dhe këmbët si dhe zonën bazë të barkutEkran i madh LCD me ngjyraPërdoret me softuerin personal GMON për informacion të thel..
€290.00
Peshore elektronike / Tanita BC-545N Peshore elektronike / Tanita BC-545N
Nuk ka në stok
Brand: Tanita
Matje unike segmentale: Yndyra e trupit dhe masa muskulore për krah, këmbë dhe trung10 matje të përbërjes së trupit: Pesha, BMI, Masa yndyrore, Masa muskulore, Yndyra viscerale, Uji total i Trupit, Shkalla Metabolike Bazale, Mosha metabolike, Vlerësimi i Fizikës, Masa kockoreMatje unike Tanite: ..
€290.00
Prej 1 deri 6 nga 6 (1 faqe)