Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Continental

Brand: Continental
Modeli: Continental MTB Tube 26"Dimensioni: ETRTO 47-559 > 62-559 ( 26 x 1,75 > 26 x 2,5 )Lloji i valvulës: Presta (F/V)Gjatësia e valvulës: 42 mmMateriali: gomë butilPesha: 205g..
€6.50
Brand: Continental
Modeli: Continental MTB Tube 26"Dimensioni: ETRTO 47-559 > 62-559 ( 26 x 1,75 > 26 x 2,5 )Lloji i valvulës: Automobilistik / Schraeder (A/V)Gjatësia e valvulës: 40 mmMateriali: gome butilPesha: 205g..
€6.50
Brand: Continental
Valvula SchraderNdërtim i qetë, me një vullkanizim të trajtuar nga myku, për të siguruar rrumbullakësi uniformeDuke vendosur lloje të ndryshme të gomave të jashtme, ju mund të ndikoni në mënyrë aktive në karakteristikat e trajtimit të biçikletës tuaj me pak përpjekje.Trashësi të ndryshme muri dhe..
€7.00
Brand: Continental
Modeli: Continental Race King ShieldWallDimensioni: 55 - 559 || 26" | 26 x 2.20Presioni i rekomanduar: 3 BarPresioni maksimal: 4 BarPesha: 660gTPI: 3 shtresa / gjithsej 180 tpiKompleksi: PureGripMbrojtja kundër shpimit të gomave: Sistemi i murit mbrojtësE25 / i certifikuar për E-Biçikletë..
€25.00
Brand: Continental
Dizajni i shkallës me maja të mëdha siguron përshpejtim të shpejtë dhe kapje të mirë në drejtimin jashtë rrugës.Modeli: Ponely P703Dimensioni: ETRTO 52 - 559 || 26" | 26 x 1,95Presioni i rekomanduar: 40 psi / 2,75 bar..
€7.50
Brand: Continental
Falë kapave të mesit të shpejtë dhe kapakëve të jashtëm të mbërthyer, ai ofron një bollëk kapjeje. I sigurt në rrugë në terren malor dhe po aq optimal në një biçikletë malore turistikeZona e aplikimit: MTB, All Mountain, EnduroLloji: ClincherMadhësia ETRTO: 58-559Madhësia inç: 26 x 2.30Presioni i ..
€25.00
Brand: Continental
Double Fighter II e kthen një biçikletë të shkathët për të gjithë terrenin në një vrapim të shkathët në qytet.Goma rrotullohet lehtësisht në asfalt. Dorezat e jashtme të ekspozuara kafshojnë fort në zhavorr të mprehtë dhe në shtigjet e parkut. Double Fighter III ofron një mbështjellje..
€24.00
Brand: Continental
Modeli: Continental Race King ShieldWallPa tel në skajin e gomës / mund të paloset (e palosshme)Dimensionet: 55 - 559 || 26" | 26 x 2.20Presioni i rekomanduar: 43 psi / 3 barPresioni maksimal: 58 psi / 4 barPesha: 670g3 shtresa / gjithsej 180 tpiKompleksi PureGrip..
€40.00
Brand: Continental
Dimensionet: ETRTO 47-584 > 62-584 ( 27,5 x 1,75 > 27,5 x 2,5 )Lloji i valvulës: presta (P/V)Gjatësia e valvulës: 42 mmMateriali: butilPesha: 235 g..
€7.00
Brand: Continental
MTB 29 me valvul Sclaverand përshtatet në biçikleta 29"Përmasat: 28 / 29 x 1,75 deri në 28 / 29 x 2,5 ETRTO: 47-622 deri në 62-622 Gjatësia e valvulës SV: 60 mmNgjyra: e zezëPesha: 225g..
€10.00
Brand: Continental
Dimensioni: ETRTO 47-622 > 62-622 ( 28/29 x 1,75 > 28/29 x 2,5 )Lloji i valvulës: presta (P/V)Gjatësia e valvulës: 42 mmMateriali: butilPesha: 225 g..
€6.50
Prej 1 deri 12 nga 22 (2 faqe)