Sporting
Shporta

Deri në 35% Zbritje në produktet e Notit

Rogue

Biçikleta për ushtrime / Rogue - Echo bike Biçikleta për ushtrime / Rogue - Echo bike
Nuk ka në stok
Brand: Rogue
Hapi ose Gjurma (gjerësia): 52,75″ H x 58,875″ L x 29,875″Pesha: 127 lbs (57kg)Dimensionet e sediljes: 10,5″ L x 10,75″ WTrajnimi i makinës: ngasje me rripPedale: Metal me nyje kapëseDiametri i ventilatorit: 29″Ekrani: LCDSpecifikat: shpejtësia, ritmi, intervalet, distanca, kaloritë, vat dhe rrahje..
€1,820.00
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)