Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Pompa / Syncros FLOOR SFP-02 PVC black

Pompa / Syncros FLOOR SFP-02 PVC black
Pompa / Syncros FLOOR SFP-02 PVC black
  • Barkodi: 7613368646099
€23.00

SFP-02 i pajtueshëm me valvulën Presta dhe Schrader për thjeshtësi.

Matës i fortë për leximin e lehtë të presionit qoftë për rrugë ose mtb.

Materiali: Najloni i përforcuar me fibra xhami

Lidhja: Presta/Schrader i kthyeshëm (valvula automatike)

Presioni: 160 PSI / 11 Bar