Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Biçikletë Elektrike / SCOTT SUB ACTIVE eRide 20 UNISEX rack - 23

Biçikletë Elektrike / SCOTT SUB ACTIVE eRide 20 UNISEX rack - 23
Biçikletë Elektrike / SCOTT SUB ACTIVE eRide 20 UNISEX rack - 23
  • Barkodi: 7615523333844
€3,000.00

Opcionet

Korniza:

Sub eRIDE 6061 Alloy

Piruni:

SUNTOUR NEX-E25 DS QR 700C STEEL / 63mm Travel

Pajijsa elektrike:

Bosch Active Plus

Bateria:

Batery PowerPack 400 Wh

Ekrani:

Purion Display

Karikuesi:

2A Charger

Ndërruesit:

Shimano Alivio 3100 9 Speed

Zinxhiri:

KMC E9s NPBK

Levat e frenave:

Disk Shimano BR-M200

Frenat:

Disk Shimano BR-M200

Timoni:

HL NR-AL-16 W: 610mm Comfort

H'stem:

Syncros UC 3.0 adjustable

Gypi i ulëses:

Syncros 3.0 / 31.6mm / 350mm

Ulësja:

Selle Royale Essenza

Rrima:

Cross X17 Disc 32h

Gomat:

Schwalbe Energizer Active Plus 700x50c

Dritat:

Para: Axa Compactline 35 / Pas: Axa

Pedalet:

Syncros SP-828

Shtesa:

Abus 4750L ART approved / Battery Lock

Aksesorët:

Curana wide extruded fenders, Ursus Mooi Rear kickstand

Pesha:

26.80kg

Pesha maksimale:

128 kg

Pesha e përgjithshme përfshin biçikletën, çiklistin, pajisjet dhe bagazhet e mundshme shtesë.