Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Top Hendbolli / Select - CIRCUIT 500 Blue/YellowN.2 B-GR

Top Hendbolli / Select - CIRCUIT 500 Blue/YellowN.2 B-GR
Nuk ka në stok
Top Hendbolli / Select - CIRCUIT 500 Blue/YellowN.2 B-GR
  • Barkodi: 5703543078097
€48.00

-Top trajnues me dorë për të përmirësuar goditjen dhe kapjen

-E rëndë dhe e fortë për forcimin e muskujve të gishtave dhe rehabilitimin pas lëndimit

-Një fshikëz e patentuar me krahë zero brenda topit siguron rrumbullakësi optimale

Miratuar nga EHF