Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Reketa pingpongu / Butterfly TA / X3

Reketa pingpongu / Butterfly TA / X3
Nuk ka në stok
Reketa pingpongu / Butterfly TA / X3
  • Barkodi: 4001078850821
€60.00

Brendi: Butterfly

Kodi: 4001078850821


Tiago Apolonia TAX3 përmban një teh të fortë me 5 shtresa me një dorezë tërheqëse dhe të rehatshme në formë anatomike.

Kjo e kombinuar me gomën "Butterfly", të miratuar nga ITTF, "Pan Asia" kuqezi dhe kuq me sfungjer 1.5 mm siguron një shkop që ofron kontroll dhe centrifugim të mirë.

Për mbrojtje të shtuar, skaji i shkopit mbrohet nga shiriti i buzës së fluturës.

Përfundimi Ergo Grip aplikohet në dorezë që do të thotë se të gjitha skajet janë të lëmuara dhe të rrumbullakosura në mënyrë që shkopi të ndihet më rehat në dorën e lojtarëve.