You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Topa ping pongu (me copë) / Butterfly40+

1,00€
  • Brendi: Butterfly
  • Kodi: 4906901206700
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi       Butterfly 

Kodi           4906901206700

Madhësia:   40mm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA