You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Doreza per gomat pilates AHF-141

5,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975994628
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                Toorx

Kodi                    8029975991450


Informacion

        Doreza te krijuara nga materiale te durueshme. Ka qepje dhe grep te forte,

        doreza eshte soft touch dhe e rehatshme

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA