You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Mbeshtetes per kycin e dores BNS-420

3,00€
  • Brendi: Body Sculpture
  • Kodi: 0715280704097
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi            Body Sculpture

Kodi                0715280704097

Madhesia       One size fits all

Materiali         Neoprene


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA