You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Kettlebell / Toorx 12 kg - KRV - 12

50,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975994277
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi           Toorx

Kodi              8029975994277

Pesha            12 KG

Ngjyra            Purple


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA