You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Dosmai Bandazh boksi 5mt KO-363

5,00€
  • Brendi: Dosmai
  • Kodi: 8680034259524
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi              Dosmai

Kodi                  8680034259524

Informacione  8-9 gr/m flexible special knitted fabric: 5x500 cm.


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA