You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Dosmai Tatami (2.6cm & 4cm)

23,00€
  • Brendi: Dosmai
  • Kodi: 3918101000111
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                Dosmai

Kodi                    3918101000111

Dimensionet    100x100x2.6cm dhe 4cm


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA