You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Topa pingpongu DONIC PRESTIGE

2,60€
  • Brendi: Donic
  • Kodi: 4000885832204
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi             Donic

Kodi                 4000885832204

Materiali         Celulose


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA