You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Reketa pingpongu WALDNER 600 ATTACK

15,00€
  • Brendi: Donic
  • Kodi: 4000885338621
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi            Donic

Kodi                4000885338621

Doreza           Concave

Druri               Vario

Shpejtesia      60

Rrotullimi       60

Kontrolli         70


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA