You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Toorx Trake Vrapimi TRX8500

3.800,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975996141
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi               Toorx

Kodi                   8029975996141

Pesha                205 kg

Motori               5/7 (Peak) HP AC

Programet        1 manual, 36 pre-set, 3 user, HRC

Dimensionet    2050 x 920 x 1630 mm


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA