You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma per rezistence e bute verdhe 1m x15cmx0.35mm ahf 114

1,95€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975993270
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi      Toorx

Kodi      8029975993270

Ngjyra      E verdhe

Rezistenca      E vogel

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA