You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

FreeStride F14i / NordicTrack

2.300,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 43619780574
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Hapi i pershtatshem automatik: 81 cm 

Nivele rezistence digjitale: 26

Pjerrtesia: nga -10% deri ne +10%

Kapaciteti maksimal i rekomanduar: 170kg

Ekrani: 14” Smart HD Touchscreen

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA