You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bicikleta magnetike Nordicktrack GX 2.7U

600,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 0043619391060
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Pesha e volantit : 7kg

Zona e energjise : 0-20 (kontrolluar nga kompjuteri)

Furnizimi me energji : 230V lidhje me rrjet

Kapaciteti i ngarkeses se pajisjes : 125 kg

Ekrani : 13 cm screen

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA