You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Proform / HIIT L6 - Eliptike

1.399,00€
  • Brendi: Proform
  • Kodi: 0043619766622
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Gjatësia e hapit: 5” (13 cm) horizontale dhe 10” (25 cm) vertikale eliptike

Nivelet e rezistences: 22 nivele me rezistence te qete magnetike

Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 147 kg

Ventilator i ushtrimeve / Coolair 

Përmasat: Gjatësia = 170cm (67”), Gjerësia = 76cm (30”), Lartësia = 169cm (66,5”)

Pesha e produktit: 82kg

Interaktiviteti: iFit - përdorni aplikacionin iFit Smart Cardio në tabletët dhe telefonat inteligjentë të përputhshëm.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA