You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bicikleta Magnetike AVIOR RHT1004-100

800,00€
  • Brendi: Kettler
  • Kodi: 7640119481456
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.


Dimensionet:            

165 x 109 x 63 cm                                                     
Display:koha, shpejtësia, distanca, K-kaloritë, pulsi
Pesha max. e përdoruesit:
130kgShkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA