You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Krostrajner Elipso P CT1018-10

950,00€
  • Brendi: Kettler
  • Kodi: 7640119481340
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.


PershkrimiKettler Crosstrainer “ ELIPSO P “
Dimensionet185 x 164 x 68 cm
Informacionet ne ekran koha, shpejtësia, distanca, K-kaloritë, pulsi
PerdoruesiPesha max. e përdoruesit: 130 kg


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA