You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Traka per vrapim - Kettler ALPHA RUN - 200

1.250,00€
  • Brendi: Kettler
  • Kodi: 7640119481272
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Motori: 2.5 hp

Shpejtësia: 18 km/h 

Pjerrësi: deri në 12%

Programet: 32 (programe të kontrolluara me puls (stërvitje HRC))

Stërvitje falas (Quickstart)

Llojet e Stërvitjeve: stërvitje me intervale, stërvitje të konfigurueshme, programe vrapimi në shtigje, vrapime përpjetë

Dimensionet e shiritit për vrapim: 47 x 135cm

Pesha e përdoruesit: 130kg

Mburoja e mbrojtjes së fëmijëve: pajisje shtesë në pjesën e pasme të rutines që parandalon tërheqjen e njerëzve, kafshëve dhe objekteve gjate veprimit

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA