You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Crosstrainer Nova M / Kettler - CT1019-10

590,00€
  • Brendi: Kettler
  • Kodi: 7640119481142
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Informacion teknik:

·         Sistemi i frenimit: frena magnetike e rregullueshme me dorë

·         Masa e bilancit sipas prodhuesit: 12 kg

·         Gjatësia e hapit: 32 cm

Kompjuter:

·         Nivelet e rezistencës: 8

·         Ekrani: kohëzgjatja, distanca, shpejtësia, RPM,

·         Shfaqja e profileve të ushtrimeve përmes LCD

Karakteristikat:

·         Matja e rrahjeve të zemrës: sensorë të pulsit të dorës + rrip gjoksi (shitet veçmas)

·         Rrip gjoksi për matjen telemetrike të rrahjeve të zemrës shitet veçmas me bateri

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA