You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Rowing Sport / Pro-form - RL PFRW48120

935,00€
  • Brendi: Proform
  • Kodi: 0043619704044
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Karakteristikat:

o   Pedale rrotulluese me përmasa të mëdha me rripa najloni të rregullueshëm

o   Dorezë ergonomike me prekje të butë

o   Volant i përmirësuar me inercinë

o   24 nivele rezistence

o   Rezistencë magnetike e heshtur SMR

o   iFit Bluetooth Smart (BLE) i aktivizuar

o   Ekrani me ndriçim të pasëm vat

o   Dizajni i SpaceSaver

o   Altoparlantë të dyfishtë 2".

o   Rrotat e montuara përpara

o   Pozicioni i konsolës: i rregullueshëm

o   Pesha maksimale e përdoruesit: 115 kg

o   Furnizimi me energji elektrike: Prodhohet vetë

o   Lloji i rezistencës: Ajri magnetik

o   Lloji i ekranit: LCD

o   Rrotat e transportit: Po

o   Përmasat: L 218 x L 55 x L 116 cm

o   Pesha: 55 kg

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA