You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Spin Bicikleta Commercial S10i

2.099,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 0043619430875
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

 

Dimensionet: 140 x 56 x 141cm

Lartësia maksimale: 116cm

Lartësia minimale: 56cm

Pesha: 74kg

Mekanizmi: Magnetike

Furnizimi me energji elektrike: me bateri

Pesha maksimale e përdoruesit: 150kg

Numri i niveleve të rezistencës: 22

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA