You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bandana VIKING POLARTEC WAVES sky blue-dark blue (Polartec Inside)

10,40€ 13,00€
  • Brendi: VIKING
  • Kodi: 5901115736790
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Materiali: Polartec (lesh)

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA