You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

BALACLAVA VIKING black

9,75€ 13,00€
  • Brendi: VIKING
  • Kodi: 5901115716242
  • Disponueshmëria: Në Stok

Balaclava Viking black ergonomike dhe vetitë termorregulluese e bëjnë maskën shumëfunksionale. Pasi të paloset, maska zë shumë pak hapësirë, përshtatet lehtësisht në xhepin e xhaketës dhe mund të jetë një shoqërues i këndshëm gjatë ndryshimit të motit.

Madhësia : standarde

Përparësitë kryesore: tegela të sheshta

vetitë termorregulluese

përshtatje ergonomike

Ideale nën helmetë dhe për shumë aktivitete, në stinë të ndryshme

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA