You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Gete VIKING LONG 3723 black

18,00€
  • Brendi: VIKING
  • Kodi: 5901115759744
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
  • Rezistente ndaj ujit;
  • Të përshtatshme për të rritur.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA