You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bandana VIKING WINDSTOPPER 1551 blue (Gore - Tex, Infinium)

14,40€ 18,00€
  • Brendi: VIKING
  • Kodi: 5901115735168
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Materiali: 100% Poliester / Gore - Tex infinium (ndalues te eres)

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA