You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

ÇANTË PËR KËPUCË TË SKIJIMIT / Dalbello - CLASSIC / E ZEZË

23,00€
  • Brendi: Dalbello
  • Kodi: 0821264707265
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black  Çantë klasike për këpucë skijimi shumë e përshtatshme me ndarje me zinxhir të dyfishtë e siguruar me Velcro, me sistem të ventilimit për ndarjen kryesore si dhe me rrip mbajtës për dorë dhe për supe.

Ngjyra : E zezë / hirtë/ jeshile

Pesha : 0.70 kg

Madhësia : 40 x 28 x 39 cm

Origjina : Italiane  

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA