You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Helmet për skijim / MARKER - SQUAD black

65,00€
  • Brendi: Marker
  • Kodi: 0821295072004
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Helmeta skijimi MRK SQUAD black  SQUAD u zhvillua posaçërisht për skiatorët e lirë. Linjat e tensionuara dhe logoja e prerë me lazer paraqesin një pamje shumë moderne.

Pesha : 560 g(L), 500g(M)


Karakteristika: 

Sistemi i përshtatjes RTS

Rreshtim Xdry Performance

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA