You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Kepuce skijimi JR CXR 3.0 yellow-petrol 21

90,00€
  • Brendi: Dalbello
  • Kodi: 8050440158047
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet

Manshetë me gjeometri me kontur të ulët

Supercomfort Junior Liner

3 kopsa polikarbonate PJ4

Gishtat dhe thembra të zëvendësueshme DuraGrip™

Indeksi i fleksibilitetit : 30

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA