You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

PRO-FORM PFTL28820-INT-TREADMILL CITY L6

1.100,00€
  • Brendi: Proform
  • Kodi: 43619464061
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Motorri 1.6 CHP 2 Mach Z™

Rrip shkelës 17,5” x 45”

Shpejtësia 0 – 8 MPH

Roleta 1.6” E balancuar me saktësi

Dimensionet: 156 cm x 63 cm x 114 cm

Kapaciteti i peshës  250 lb.

Gjurmët e këmbëve 29” i gjerë x 70,25” i thellë x 44,5” i gjatë

Pesha 125 lb. 

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA