You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Grip për Tenis / Yonex - Super Grap

3,00€
  • Kodi: 4549317168691
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Gjerësia: 25 mm

Gjatësia: 1200 mm

Trashësia: 0.6 mm

Materiali: Poliuretan

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA