You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Nordic Track Commercial 2450

2.650,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 43619446142
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Teknologjia: Ekrani SMart HD i përmirësuar 22" me prekje 30-ditore Përfshirë anëtarësimin e familjes Ifit Rregullimi automatik i përmirësuar i performancës grafike HD me ftohje të shtuar të procesorit

Inxhinieria: -6% Rënie në 40% Pjerrësi - Shpejtësia 0 - 12 MPH

Komoditeti: Rrip i shkallëzimit komercial 22" x 60"

Komoditeti: 417 LB në Kuti Pesha e produktit - 70" L x 39" W x 72,5" H Gjurmë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA