You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Traka per vrapim Kettler - Alpha Run - 600

1.950,00€
  • Brendi: Kettler
  • Kodi: 7640119481296
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Motori: 3.0hp

Shpejtësia: 20 km/h

Pjerrësi: deri në 12%

Programet: 32 (programe të kontrolluara me puls (HRC))

Stërvitje falas (Quickstart),

Llojet e stërvitjeve: me intervale, të konfigurueshme, programe vrapimi në shtigje, vrapime përpjetë

Dimensionet e shiritit për vrapim: 55 x 153 cm

Pesha maksimale e përdoruesit: 150 kg

Mburoja e mbrojtjes së fëmijëve: pajisje shtesë në pjesën e pasme të rutines që parandalon tërheqjen e njerëzve, kafshëve dhe objekteve gjate veprimit

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA