You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Peshkir SPEEDO black/white

19,00€ 22,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744632759
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

E bute dhe absorbuese.

I gjithanshëm - i përshtatshëm për përdorim në pishinë, palestër ose plazh

Përmasat - 70 cm x 140 cm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA