You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Patika Futbolli - Memoris M2002 Dominate - 286 - Royal - Lime

39,00€
  • Brendi: Memoris
  • Kodi: 8605005709440
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709440

Ngjyra                    e kalter

Shputa                    Gome

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA